Chata Jeseník Svornost
Chata Svornost ubytování Jeseník Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Chata Svornost / Jeseník

Příznivé ceny, rodinné prostředí, individuální přístup, místo, kde si odpočinete a zarelaxujete a mnohem více Vám nabízí útulná horská chata Svornost, která se nachází jen 3 km od centra města Jeseník v nadmořské výšce 720 m n. m. a je ze všech stran obklopena lesy. Možnost využítí wi-fi. Pro děti je tu hřiště, houpačky i dětský bazének. 

Horská chata Svornost ubytování
Chata Svornost s celoročním provozem má pro své hosty připraveno k ubytování 11 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. Jednolůžkový pokoj, 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj s možností přistýlky, 2 čtyřlůžkové pokoje a 1 sedmilůžkový pokoj. Za příplatek je možné si rezervovat pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV.

Horská chata Svornost popis 
Možnost parkování až pro 15 aut. Využít můžete také lyžárnu / kolárnu. V létě vás u vstupu uvítá posezení. Na plácku před chatou najdete hřiště, o kousek dál posezení s ohništěm, vedle bazének pro mrňata a o něco níž houpačku. Za chladnějších večerů si můžete odpočinout v malé hospůdce, která byla předělána z koňské maštale nebo ve společenské místnosti. Napít se můžete pramenité vody s certifikací vody kojenecké. 

Horská chata Svornost služby 
Ubytování je možné se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Navíc kuchař rozumí tomu, když řeknete něco nejím. Zdarma je k využití pračka, sušička, společenské hry, fotbálek, TV se satelitním příjmem, DVD / Video přehrávač, venkovní posezení s ohništěm, dětský bazének a venkovní bazén, houpačka, pískoviště, travnaté hřiště, voda přímo z pramene. Pro děti - hračky, postýlka, židlička. Ping-pong, šipky. Wifi internet. Nářadí na drobné opravy. 

Ubytování na horách chata Svornost akce
Chata Svornost poskytuje příjemné prostředí a zázemí také pro pořádání rozmanitých akcí jako jsou společenské a firemní akce i večírky, školení,svatební hostiny, soustředění sportovců, víkendové akce, oslavy Silvestra a Nového roku, školy v přírodě atd. Zúčastnit se můžete každoročně pořádaných akcí jako je Poslední míle Josefa Odložila nebo cyklistické akce Poslední kilometr.

Chata Svornost původně sloužila jako myslivna a její základy byly postaveny již na konci předminulého století. Po roce 1945 sloužila po podnikovou rekreaci a na počátku 90. let se začalo s úpravami do nynější podoby.

Jak se dostanete k horské chatě Svornost 
Z Jeseníku se vydáte směrem na Rejvíz. Po přejetí kamenného mostu ujedete okolo dvou kilometrů a odbočíte doprava. A pak už jenom kiláček do kopečka až na konec asfaltové cesty a jste u chaty Svornost.

Dovolená v Jeseníkách horská chata Svornost
V okolí naleznete množství běžeckých tras. Nejbližší lyžařské areály jsou v Lázních Lipová a ve Filipovicích. V létě turistika a cykloturistika - hodinová procházka k Mechovému jezírku Rejvíz, výlety - přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Jeskyně na Pomezí atd.
Chata Jeseník Svornost - K hotelu přísluší parkovištěChata Jeseník Svornost - disponuje restauracíChata Jeseník Svornost -  je k dispozici připojení na internetChata Jeseník Svornost -  je k dispozici letní terasaChata Jeseník Svornost - Pokoje jsou vybaveny televizoremChata Jeseník Svornost - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChata Jeseník Svornost - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou